Honda Starogard Gdański

dodano: 21.11.2016

honda starogard gdańskiMarzysz o nowej Hondzie? A może wolisz używaną? Szukasz samochodu, który będziesz mógł dopasować do siebie czy zależy Ci na bezpośredniej dostępności wybranego modelu? Miejski? Na trasę? Bardziej sportowy? Niezależenie od tego jakiego samochodu szukasz, znajdziesz go u dealera Hondy w Gdyni. To nieco ponad godzina trasa, a w drogę powrotną możesz wyruszyć swoim nowym samochodem.

 

Honda to samochód, który dopasowuje się do Ciebie i Twoich indywidualnych potrzeb...


Szukasz samochodu, który dopasuje się do Ciebie? Skorzystaj z konfiguratora Hondy i sprawdź jak łatwo możesz zaprojektować samochód odpowiadający wszystkim Twoim potrzebom – wybierasz typ nadwozia, wybierasz rodzaj napędu, wybierasz kolor lakieru i wiele innych. W ten sposób powstają spersonalizowane Hondy, które z przyjemnością dostarczamy Naszym Klientom w naprawdę atrakcyjnych cenach.

 

Honda to samochód, który nie zawiedzie Cię w żadnych warunkach...


Od lat Honda jest uznawana za synonim bezpieczeństwa i niezawodności. Marka stale pracuje na tę opinię, co przekłada się na szereg udogodnień dla kierowcy i pasażerów, dzięki którym podróż jest jeszcze bardziej komfortowa, a ryzyko zdarzenia drogowego wynikającego z nieuwagi kierowcy ograniczone do absolutnego minimum. W tajnych laboratoriach Hondy projektanci nieustannie pracują nad kolejnymi systemami i udogodnieniami, które z pewnością już wkrótce wzbogacą ofertę marki.

 

Na trasę i na miasto...


Wyjątkowa oferta Hondy to modele, które doskonale wpisują się w zróżnicowane potrzeby kierowców. Honda Jazz to wymarzony samochód miejski, CR-V jest niezastąpiony na trasie, Type R nie pozostaje niezauważony. Zastanawiasz się, który z nich wybrać? Przetestuj zanim zamówisz!

Klientów zainteresowanych zakupem nowej Hondy zapraszamy na jadę testową wybranym modelem. Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną. Wybierz model, który chcesz przetestować, skontaktuj się z nami i sprawdź, czy właśnie wybrałeś idealny samochód dla siebie!