Honda HR-V: Hybryda, która przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania

dodano: 14.04.2021

honda hrv hybrydaHonda to marka słynąca z wysokiej świadomości, co w sposób bezpośredni przekłada się na oferowaną gamę modelową. Nowa Honda HR-V hybryda to kolejny krok na drodze do lepszego jutra. Przyszłości, w której przyjemność z jazdy idzie w parze z niską lub wręcz zerową emisją spalin oraz bezpieczeństwem kierowcy i pasażerów.

Jak będzie wyglądać nowa Honda HR-V hybryda? Czym zaskoczy kierowców? Nowa Honda HR-V hybryda już w krótce trafi do sprzedaży. To model, który został zaprojektowany na nowo – od kół aż po kierownicę. Już na pierwszy rzut oka nowa HR-V hybryda wyróżnia się odważnym kształtem oraz jeszcze większą ilością miejsca w kabinie.

 

Hybryda HR-V: Szybki przegląd nowości, dzięki którym możesz czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy

 

Wspomnieliśmy już o nowej linii i odważnym kształcie. To dzięki nim nowa hybryda HR-V sprawia wrażenie samochodu solidnego i nowoczesnego – pojazdu, jakim jest w rzeczywistości. Żeby się o tym przekonać, wystarczy umówić się na jazdę próbną i usiąść za kierownicą przemodelowanego SUVa. Projektanci Hondy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania, wprowadzając zmiany i ulepszenia, jednocześnie zachowując funkcjonalności, które pokochali kierowcy na całym świecie.

Dodatkowym atutem napędu hybrydowego w nowej HR-V jest inteligentny, samoładujący się układ e:HEV, który łączy wyjątkowo niskie zużycie paliwa z ekscytującymi osiągami – poczujesz je już na pierwszej prostej. Podobnie jak Ty i Twoi pasażerowie poczujecie przestrzeń. Pod względem ilości miejsca w kabinie nowa Honda HR-V hybryda jest najlepsza w swojej klasie. Nie bez znaczenia na komfort jazdy ma wyjątkowa konstrukcja foteli Magic Seats, dzięki którym Ty i Twoi pasażerowie podróżujecie wygodnie, a w sytuacji, kiedy trzeba przewieźć wielkogabarytowy bagaż fotele Magic Seats pozwalają dodatkowo zwiększyć przestrzeń ładowania.

W trosce o komfort jazdy projektanci Hondy zmodyfikowali również system rozprowadzania powietrza w kabinie. System łagodnie doprowadza świeże powietrze do kierowcy i pasażerów, dzięki czemu możecie zapomnieć o niedogodnościach spowodowanych niewystarczającym obiegiem powietrza wewnątrz.

 

HR-V: Hybryda, która przybliża nas do realizacji wizji przyszłości

 

Honda to marka znana z zaangażowania w rozwój technologii napędów elektrycznych. Jednak zaangażowanie marki nie kończy się jedynie na innowacyjnym wyposażeniu samochodów zasilanych hybrydowymi jednostkami napędowymi hybrid i plug-in hybrid. Przeciwnie, wizja marki sięga znacznie dalej i zakłada drastyczne ograniczenie emisji spalin przy jednoczesnym zachowaniu i podniesieniu komfortu jazdy. Jak chcemy to osiągnąć?

Honda HR-V Hybryda to jeden z kroków ku przyszłości, w której będziemy chcieli zaproponować fanom marki samochody wyposażone w akumulatorowy napęd elektryczny, który odegra istotną rolę we wprowadzeniu na rynek motoryzacyjny szerokiej gamy komfortowych pojazdów elektrycznych, które nie emitują żadnych spalin.

Nasz śmiały, acz osiągalny cel to pełna elektryfikacja gamy modelowej do roku 2022, dzięki czemu damy naszym Klientom wybór, jakiego nie oferuje żadna inna marka.